Napsali o nás

Po této zkušenosti se nedivím, že i v neděli odpoledne máte na prodejně takový "šrumec"

Dobrý den,

dnes jsem si byl pořídit oblek v prodejně na Budějovické v Praze a rád bych Vámi touto cestou sdělit, že jsem se dlouho nesetkal s tak ochotným, milým a profesionálním personálem v podání paní Lucie Štefanové. Po této zkušenosti se ani nedivím, že i v neděli odpoledne máte na prodejně takový "šrumec".

Sám pracuji jako přijímací technik v autoservisu, takže vím, že nejtěžší práce je s lidmi a paní Štefanová je člověk na svém místě. Píši tento dopis, protože pohanit umí každý, ale pochválit málokdo. Dnes jste si ve mně získali stálého zákazníka, už nebudu nikde běhat po obchodních centrech, ale zamířím přímo k Vám.

Ještě jednou děkuji, s pozdravem Jan Strnad
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...