Napsali o nás

Návštěva Vaší prodejny byla pro mě tou nejlepší variantou

Vážený pane řediteli,

málokdy využívám tyto komunikační prostředky, ale po mé návštěvě Vaší prodejny v Ostravě prostě musím.

Prodejní referentka, paní Lucie Najdeková, předvedla naprosto profesionální výkon s adekvátním přehledem společenské etikety a módních trendů. Necelé tři hodiny pozorně naslouchala mým požadavkům a svým milým přístupem mi byla vždy s úsměvem nápomocna při výběru obleku. Její profesionalita mně absolutně přesvědčila o kvalitách vašich výrobků, čímž jsem nabyl přesvědčení, že návštěva Vaší prodejny byla pro mě tou nejlepší variantou. Díky nasazení, ochotě, znalostem a příjemnému vystupování paní Najdekové, což je dnes v odvětví módního odívání málokdy vidět, jsem ve Vaší prodejně zakoupil několik dalších výrobků a to k mé naprosté spokojenosti.

Važte si takových podřízených, které tímto způsobem prezentují Vaší firmu na veřejnosti. Vám osobně přeji mnoho obchodních úspěchů v roce 2014 a především mnoho spokojených zákazníků.

Hrozně rád se budu do Vaší prodejny v Ostravě vracet. Bc. Petr Dressler
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...