Napsali o nás

Ačkoli jsme s manželkou přijeli pouze vyzvednout oblek pro zetě, nakonec jsem si vybral i já

Dobrý den,

jste můj oblíbený obchod s pánskou konfekcí a v pátek 28. 2. tento dojem ještě posílila ve Vaší pražské prodejně obchodní asistentka Iveta, která mě svou příjemnou slovenčinou úspěšně provedla nákupem a ačkoli jsme s manželkou přijeli pouze vyzvednout oblek pro zetě, nakonec jsem si vybral i já.

To, že jsou Vaše obleky kvalitní a cenově příznivé, vím dlouho, několik jich již pravidelně nosím, ale nákup zpříjemní i takováto milá a odborně fundovaná obsluha.

Gratuluji a věřím, že vysokou laťku udržíte. Omlouvám se, že píši řediteli, ale nenašel jsem na Vašich stránkách jinou možnost, jak Ivetu pochválit.

Ať se daří! Jiří Mrňák
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...