Napsali o nás

Takovou radost z nakupování jsem nikdy před tím nezažil

Dobrý den, vážený pane řediteli,

Tímto bych chtěl vyjádřit nesmírnou poklonu nad společností BANDI. Nakupoval jsem již v několika obchodech specializovaných se na společenskou modu a mohu s klidným svědomím a úsměvem na tváři pogratulovat vašim službám. Málokrát jsem se setkal s tak profesionálním přístupem a nadšením ze strany personálu a samozřejmě s četným množstvím kvalitního a moderního zboží. Ihned po vkročení do vašeho obchodu se mne ujala vaše zaměstnankyně Veronika Poláčková a takovou radost z nakupování jsem nikdy před tím nezažil. Od počátku kdy mi nabídla občerstvení, kávu, a začala se nenuceně tázat, jaké je mé přání a jaká je má myšlenka nákupu jsem poznal, že jsem v dobrých rukou.

Původně jsem měl v úmyslu si koupit jeden oblek a maximálně kravatu, ale nakonec jsem velice rád, že se mne ujala slečna Veronika a kvalitně mi vysvětlila nespočet věcí, díky kterým jsem si koupil 4 obleky, 4 kravaty, 4 košile, boty a kabát. Vždy mi bylo nepříjemné dodržovat obchodnické dekorum a nuceně se bavit a nepříjemně odmítat vtíravé nabídky prodavačů k nákupu dalšího zboží, které jsem nechtěl či absolvování braní mír. Tato nechuť se u vás změnila v požitek a to díky vaší fenomenální pracovnici. Vím, jakou má moc reklama ve formě doporučení a již 4 krát jsem přispěl k rozvoji vašeho obchodu díky referencím na kvalitu zboží, ale hlavně služeb, protože může mít kdokoli sebelepší produkt, ale pokud se to správně nezvládne prodat, tak je to zbytečné. A vám se to u mě a mým přátelům povedlo výtečně. Rád bych měl ve své firmě, tak svědomité, šikovné a atraktivní pracovnice, jako máte vy.

S naprostým klidem a svědomím Vám, pane řediteli sděluji, že v blízké době opět navštívím prodejnu BANDI v Plzni a doufám, že se o mne opět bude starat slečna Veronika, protože toto profesionální obchodní umění s dotekem lidskosti a něžnosti jsem slíbil předvést i svým obchodním partnerům, se kterými se k vám chystáme. Přeji Vám mnoho úspěchů v prodeji, protože tento podnik má zářnou budoucnost a spoustu spokojených zákazníků, kterými jsou jistě všichni.

S přáním skvělého dne

Tomáš Tůma
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...