Napsali o nás

U vás platí, že co slibujete a nabízíte, také 100% dodržujete

Dobrý den,

úplně náhodou jsem se zúčastnil soutěže o oblek od firmy BANDI k MS v hokeji, za pár dnů mi přišel mail, že jsem mezi vylosovanými co oblek vyhráli. Dnes jsem navštívil prodejnu BANDI v Praze, na Českobudějovické ulici a opravdu jsem oblek vyhrál, ale nejen to, dokonce mi zdarma prodejna provede úpravu obleku na míru jak slibovala a to také zdarma!!!

Mohu jen říci, že oblek opravdu často nekupuji, ale obsluha prodejny, slečna Betka z Břidličné má profesionální přístup a seznámila mne i s věcmi, které se týkají koupě a nošení obleku v rámci etikety.

Opravdu profi přístup a bez jejich znalostí a rad bych tak dobře nepořídil. Tímto tedy ještě jednou děkuji slečně Betce a celé Vaší firmě, a toto Vaše jednání dokazuje, že sliby a reklama se dá dělat i čestným způsobem a že u Vás platí, že co slibujete a nabízíte, také 100% dodržujete, což se určitě všude říci nedá.

Děkuji mooc, a už se těším až si od Vás upravený oblek vyzvednu. Přeji hodně zdaru a hodně takových spokojených zákazníků jako jsem já.

S pozdravem

Redlich Erik, Králiky

Děkuji Vám!!!!!!!
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...