Napsali o nás

Jsem Váš spokojený zákazník a Vaši značku budu propagovat dále

Dobrý den,

prosím přijměte toto sdělení, kterým bych velmi rád pochválil neskutečně vstřícný, vřelý, milý a profesionální a zároveň skromný přístup asistetnky prodeje Zdeňky, která mě obsluhovala v neděli 1.6. na prodejně Budějovická v Praze. Paní či slečna Zdeňka je dle mého soudu etalonem asistenta prodeje, kterého by si měl zaměstnavatel vážit. Jsem Váš spokojený zákazník a Vaši značku budu propagovat dále v mém okolí a jako skromné přání bych rád, pokud je to možné, tuto pochvalu interně komunikovat směrem k paní Zdeňce.

S přátelským pozdravem

Jan Procházka
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...