Napsali o nás

Velký dík za pomoc a cenné rady

Dobrý den,

dovolte mi touto cestou vyjádřit svojí spokojenost s dnešní návštěvou Vaší prodejny v Praze 4, ul. Budějovická. Dnes odpoledne jsme byli vybrat s dcerou a manželem a přítelem dcery, obleky a doplňky pro ženicha a otce nevěsty. Informace o vašem obchodě s pánskou módou jsme měli z vašich internet. stránek. Už cestou jsme uzavírali sázky, na kolik procent budeme při výběru a nákupu úspěšní. Já odhadovala 50%. Dcera si přála 100%. Toto přání se jí vyplnilo díky slečně Lucii Štefanové, která se nás ujala. Dokonale splnila všechny naše nelehké požadavky s výběrem obleků, bot, kravat, košilí, opasku, manžet. knoflíčků atd. Patří jí náš velký dík za pomoc a cenné rady. Tuto prodejnu jsme navštívili poprvé, jistě ale ne naposledy. S profesionalitou a ochotou se nesetkáváme pokaždé, a proto o to víc si jí dovedeme vážit.

Přejeme Vám a vašim zaměstnancům hodně spokojených zákazníků, aby se k vám vždy rádi vraceli.

Alena Landová s rodinou
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...