Napsali o nás

Byl jsem velmi potěšen velice ochotným a profesionálním personálem

Dnes jsem si byl ve Vaší prodejně v Ostravě koupit oblek. Byl jsem velmi potěšen velice ochotným a profesionálním personálem, který mi velmi dobře a smysluplně poradil. Cítili jsme se se ženou a synem u Vás velice příjemně, a to jsme nepřišli utrácet veliké sumy... Nakonec nezůstalo jen u obleku, ale přibyly také 2 košile a kravaty, plus jedny boty. Jako největší PLUS hodnotím plnohodnotný přístup i k "obyčejným" zákazníkům, na které není pohlíženo skrze prsty (jako v některých jíných "značkových" prodejnách).

Ještě jednou děkujeme za příjemné chvíle při zkoušení a přejeme hodně úspěchů ve vašich aktivitách.

Lukáš Kubíček
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...