Napsali o nás

Po dnešku váš obchod bude patřit mezi první, které rádi kdykoliv navštívíme

Dobrý den,

včera jsem byla po druhé nakupovat ve vaší prodejně v Pardubicích a chtěla bych tímto velice poděkovat za perfektní servis. Málo kdy se už setkáváme s někým, kdo vám dokáže ochotně poradit a vyjít vstříc vaším požadavkům. Sama si obchody dobře vybírám a když jsem spokojená často se do nich i vracím. Po dnešku váš obchod bude patřit mezi první, které s přítelem rádi kdykoliv navštívíme a vím, že vždycky bude ve vašem oblečení úspěšně reprezentovat společnost ve které začal pracovat. Ještě jednou moc děkujeme.

S přáním hezkého dne, M.Hainová


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...