Napsali o nás

Syn je z celého nákupu nadšený

Hezký den,

v sobotu 11.10.2014 jsem se svým synem navštívila Vaši prodejnu na Budějovické 9 a nakupování zde byl opravdu zážitek.

Chtěla bych touto cestou poděkovat a především pochválit sl.Danu Bílou která se nám po celou dobu (několik hodin) plně věnovala. Její profesionální přístup, ochota, vstřícnost a především trpělivost nás naprosto " dostaly ". Ještě jednou jí touto cestou děkujeme a ať na nás nevzpomíná ve zlém, zlobili jsme jí opravdu dlouho. Syn je z celého nákupu nadšený a určitě on i já Vás rádi každému doporučíme. Tak jak vypadá Vaše prodejna by měly vypadat všechny, které stojí o své zákazníky. My se k Vám budeme určitě vracet.

Přeji celému Vašemu kolektivu vše dobré a ať se Vám daří.

S pozdravem

Jana Kudrlová, Blatná
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...