Napsali o nás

Děkuji mockrát za krásně strávené odpoledne a za lásku, se kterou pracujete

Dobrý den,

dnes jsem si u vás na prodejně vyzvedával kalhoty po úpravě. V první řadě bych chtěl poděkovat za perfektně odvedenou práci. Jako další bych chtěl moc poděkovat za vstřícnost a milé chování vašich poradkyň a to zejména jedné z nich. Nepamatuji si jméno, ale pravděpodobně Zdeňka. Černé vlasy do culíku. Byla hrozně milá, ochotná a upřímně jsem se již dlouho takto nezasmál a necítil se tak dobře jako při návštěvě vaší prodejny a kontaktu s ní. Děkuji mockrát za krásně strávené odpoledne a za lásku, s kterou vykonáváte tuto práci. Většinou, když člověk přijde někam do obchodu, prodavačky jsou neochotné a kolikrát i protivné a toto mi upřímně zlepšilo náladu na dlouhou dobu dopředu.

S pozdravem

Lukáš Bureš
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...