Napsali o nás

Jsem rád, že jsem "objevil" vaši značku, která je doprovázená prvotřídním servisem

Vážený pane řediteli,

využívám tuto možnost sdělení k tomu, abych vyjádřil vysokou spokojenost s kvalitou a designem nabízených produktů, jakož i se servisem, který mi byl poskytnut odborným poradcem panem Jakubem Řebounem. Původně jsem šel zakoupit do vaší prodejny v Plzni jeden nový oblek, nakonec jsem zakoupil obleky dva, dále košili, kravatu, boty a zažádal jsem o objednání dalšího zboží, které nebylo aktuálně v mé požadované velikosti. Jako advokát oblékám Vámi nabízené zboží téměř každý den, a proto jsem rád, že jsem "objevil" vaši značku, která je doprovázená prvotřídním servisem.

Váš spokojený zákazník Tomáš Záraz

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...