Napsali o nás

Vybraný oblek vypadal, že byl ušit na mou osobu

Vážení kolegové,

dnes jsem u vás koupil oblek s doplňky. Původně jsem se přišel  podívat do vaší prodejny na vaši nabídku  bez cíle provést nákup. Šlo o informační návštěvu.  Ovšem ochotou a snahou vaší zaměstnankyně, slečny Zdeňky Procházkové, ukázat mně  maximum obleků s ochotou jí vlastní  mne oblékla tak, že jsem nemohl odmítnout nákup. Vybraný oblek vypadal, že byl ušit na mou osobu i když nejsem konfekční tip, tak jsem  nabízené zboží i s doplňky   koupil. Slečna se po dobu výběru obleků nevnucovala, ale svou profesionalitou a ochotou vyhovět požadavkům zákazníka přesvědčila mne o vhodnosti dané nabídky.

Slečna Procházková je vzorná po všech stránkách. Ve svém životě málo chválím a navíc pochvalu napsat, to nedělám, ale její chování, profesionalita a vkusná ochota mne donutila k tomuto e-mailu.

S pozdravem

Ludvík Štumpa“

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...