Napsali o nás

V dnešní uspěchané době a komercí pohlceném světě jsem tomu ani nemohl věřit

Dobrý den,

dnes 20.12.2014 jsem navštívil prodejnu Bandi v Pardubicích. Přiznávám, že to bylo v rámci akce 50% slevy pro policisty ČR. Byl jsem velice příjemně překvapen prostředím a personálem, který se o zákazníky stará. V dnešní uspěchané době a komercí pohlceném světě jsem tomu ani nemohl věřit. Zpravidla tomu bývá tak, že se vás nikdo neujme, nic nevysvětlí atd.. Dovolte mi pochválit a vyzdvihnout naprosto profesionální přístup paní nebo slečny Veroniky Slezákové, která se mi věnovala. Bylo velmi příjemné vědět, že nejste obsluze na obtíž, jak tomu někdy bývá.

Přeji celé firmě jen to nejlepší a úspěšný rok 2015.

S pozdravem Bc. Miroslav Vokál.

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...