Napsali o nás

Profesionální a přesto lidský přístup prodavačky byl fantastický

Dobrý den pane řediteli,

chci Vám poděkovat za skvělou zkušenost s Vaší prodejnou v Olomouci na Rooseveltově ulici, kterou jsem dnes tj. 3.1.2015 navštívil s rodinou. Vaši zaměstnanci, sobotní směna, bohužel jsem se nezeptal na jména ( prodavačka s blond vlasy a mladší kolega), mě dnes velmi mile překvapili!!!

Hned po vstupu, se mi začala věnovat výše zmiňovaná paní a její profesionální, přesto lidský přístup byl fantastický! Byla vstřícná, nic mi nepodsouvala, jen doporučovala a právě proto jsem si "odnesl" oblek, tři košile a tři kravaty :-), ty kravaty mi dokonce i uvázala! Nabídla občerstvení mně i mé ženě, i dětem. Prostě byla báječná! Tuto Vaši prodejnu budu doporučovat všem, již jsem tak učinil na FB, kde se zprávy šíří, jak sám jistě víte, velmi rychle.

Přeji Vám mnoho takových zaměstnanců, protože takoví, jako jsou tito dva, je velmi, velmi málo. Ještě jednou děkuji a na shledanou u Vás v Bandi.

Michal Valenta

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...