Napsali o nás

Vstřícnost prodavačky mě příjemně udivil

Dobrý den, dne 13.1.2015 jsem zavítal do Vašeho obchodu. Musím velice poděkovat Vaši prodavačce slečně/paní Bětce, která se mi hodinu a půl věnovala, radila a pomohla mě vybrat sako, kalhoty, košili, pásek, kravatu a obal na oblek. Původně jsem si šel jen pro oblek, avšak ochota, vstřícnost a osobní názor mě natolik příjemně udivil, že jsem zakoupil úplně vše. Cena, která byla nakonec kolem 8.000 Kč, mě nevadila na úkor kvality a ochoty slečny Bětky. Ještě jednou děkuji a rozhodně ještě několikrát navštívím Vás obchod.

Děkuji za vyřízení pochvaly s pozdravem

Petr Picka

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...