Napsali o nás

Málo kde se setkáte s takovou příjemnou obsluhou

Dobrý den,

V pátek 16.1.2015 jsme byli spolu s přítelem vybírat pánský oblek na naší svatbu. Touto cestou chci pozdvihnout a poděkovat slečně, jménem Adéla. Na to, že měla na visačce ,, zaučuji se,, byla tato milá, usměvavá, ochotná prodavačka, v prezentaci výběru a dalších rad tak dokonalá, až jsme s přítelem z prodejny Ostrava odcházeli nadšeni. Rádi, že nám někdo poradil, věnoval se nám na 100 %. Zpříjemnila nám celý den volna. :-) Málo kde se setkáte s takovou obsluhou, ,, vše pro zákazníka,, a jsem ráda, že při výběru tak důležité věci byla tady jen pro nás a věnovala se nám.

Ještě jednou děkujeme. :-)

Piškulová
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...