Napsali o nás

Vaše profesionalita a servis mě hodně potěšil

Dobrý den,

rád bych Vám v následujících pár větách popsal svoji zkušenost s Vaší prodejnou v Ostravě. Po dlouhé době jsem se rozhodl ke koupi nového společenského obleku. Dal jsem na doporučení a pro tuto příležitost si vyhradil jeden víkendový den. Musím uznat, že vybrat si společenský oblek, se kterým mohu být spokojen, jsem nepovažoval za nic jednoduchého. Přesto se nemožné stalo skutečností. Jsem zcela učarován ochotou personálu ve výše zmíněném městě - a to především zaučující se mladou paní Adélou. Až doma jsem si uvědomil, co všechno musí člověk na prodejně snést, aby zákazníka učinil opravdu spokojeným.

Jsem náročný člověk a rád dám přednost kvalitě. Nesetkal jsem se ale nikdy s tak profesionálním přístupem, který dokáže splnit veškeré mé požadavky. Pokud bych byl na místě prodavačky, dávno bych s ledovým úsměvem sám sobě ukázal otevřené dveře ven. Bez nadsázky musím uznat, že Váš servis mě opravdu hodně potěšil. Chtěl bych Vám tímto poděkovat a popřát, aby Vám stejné tempo vydrželo.

Jsem s pozdravem a těším se na další nákup

Pavel Hýbl
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...