Napsali o nás

Při nákupu oblečení jsem se snad poprvé v životě cítil příjemně

Milý kolektive BANDI,

rád bych vám touto cestou poděkoval za pomoc při nákupu obleku. Musím se přiznat, že kupování módy obecně nepatří k mým oblíbeným činnostem, spíše naopak.

O to krásnějším překvapením pro mě byla včerejší návštěva vaší prodejny. Milá, přátelská a ochotná obsluha i celková pohodová atmosféra byly důvodem, že ze mě brzy opadla nervozita a světe div se, při nákupu oblečení jsem se snad poprvé v životě cítil příjemně. Určitě i proto, že jsem díky paní prodavačce brzy získal důvěru v to, že se nám povede vybrat dobře padnoucí a pohodlný oblek. A tak jsem nemyslel na co nejrychlejší úprk z prodejny (mé obvyklé motto zní "rychle kup a zmiz"), ale v klidu, s kávou s dobrými radami si vybral i nějakou tu kravatu.

Jedinou malinkatou výtkou tak zůstává to, že zážitek pro mě byl natolik silný, že jsem usnul až ve 2 hodiny ráno. :-)

Ještě jednou tedy děkuji a těším se shledanou při některém mém dalším nákupu.

Lukáš

 
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...