Napsali o nás

Vřele a svědomitě mi pomáhali se vším, co jsem si přál

Dobrý den,

dne 12. 12. 2015 jsem si ve Vaší prodejně v Pardubicích chtěl zakoupit nějaké košile a kravaty z Vašeho sortimentu. Byl jsem velmi mile překvapen vstřícností a ochotou celého personálu pobočky a především dámou Markétou Málkovou, která mi dělala osobní poradenství a vřele a svědomitě pomáhala se vším, co jsem si přál.

Došlo jak na koupi kravat, tak i na úpravu saka z obleku, který jsem si na stejném místě před rokem před Vánoci kupoval, jelikož se mi změnily tělesné proporce, a potřeboval jsem jej zúžit. I s tímto mi slečna nebo paní Málková velmi odborně a ochotně poradila a trpělivě vše, co mě zajímalo, vysvětlovala. Měla vynikající nápady a uměla skvěle variovat s věcmi, o které jsem měl zájem. Našla řešení i tam, kde já ho neviděl.

Touto cestou bych rád výše jmenované dámě poděkoval za její vstřícnost, pomoc a ochotu. Stejně tak celému personálu, a to i když jsem zboží zakoupil těsně před zavírací dobou, která pro ně nebyla v ohledu k zákazníkovi, žádnou překážkou.

Všem ve Vaší firmě, potažmo i Vám, pane řediteli, chci popřát pěkné Vánoce, úspěchy do nového roku 2016 a jen tak profesionální personál, jako je v pardubické pobočce.

Dnes si jdu vyzvednou upravené sako a těším se na osobní návštěvu právě zmiňované pobočky v Pardubicích.

S přáním pěkných vánočních svátků

Petr Škoda
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...