Napsali o nás

Zjistil jsem, že nakupování může být příjemné

Dobrý den,
včera jsem navštívil novou prodejnu BANDI Vamos v Praze 9 – Vysočanech. Uvítal jsem zdejší parkovací místa i příjemnou obsluhu prodejny. Díky profesionálnímu a osobitému přístupu jsme se po celou dobu nákupu cítili jako mezi přáteli. I když nepatřím mezi milovníky nakupování, dvě hodiny strávené v prodejně byly velmi příjemné. V módě ani oblecích se nevyznám, a tak jsem ocenil dobrý vkus paní Veroniky, její radu ohledně výběru a kombinace vhodných barev košil, ve kterých jsem se cítil velmi dobře. Až se budu ohlížet po nové košili, nebo svatebním obleku, rád Vás zase navštívím.
Děkuje Petr a Petra
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...