Napsali o nás

Získali jste stálého zákazníka

Vážený pane řediteli,

dovolte mi poděkovat za kvalitu Vašich služeb a kvalitu Vašich pracovníků. Dnes jsem navštívil prodejnu v Ústí nad Labem. Na základě letáku a doporučení mých známých jsem do BANDI zavítal poprvé. Vysoká míra trpělivosti a odborné fundovanosti Vašich lidí (v mém případě konkrétně p. Bohuslavy Křížové) způsobila, že jsem v prodejně strávil mnohem více času, než jsem původně zamýšlel. Místo jednoho kusu oblečení jsem si odnášel zboží v hodnotě převyšující částku 5.000 Kč. Vždy mám radost, když se setkám s vysokou profesionalitou, kvalitou a ochotou. Získali jste stálého zákazníka, budu Vás ve svém okolí dále doporučovat. Mgr. Igor Culek, tajemník městského úřadu
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...