Napsali o nás

Vím, jak je ochota a přístup k zákazníkům důležitý

Velice rád bych Vám touto cestou poděkoval za služby a přístup Vašich zaměstnanců. Kupoval jsem u Vás třetí oblek a spoustu doplňků, vždy jsem byl velice spokojen. Například dnes jsem si koupil oblek na prodejně v Českých Budějovicích a musím velice pochválit slečnu Janu Dvořákovou, její přístup a ochota je velice profesionální a byla velmi milá. Píši Vám, protože mám sám na starosti 22 maloobchodních prodejen se spotřební elektronikou po celé ČR a vím, jak je ochota a přístup k zákazníkům důležitý. Děkuji Vám za vaše služby! Daniel Chrášťanský
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...