Napsali o nás

Děkuji za péči, zůstanu věrným zákazníkem

Člověk obvykle někam píše, když je velmi nespokojen či rozezlen. Myslím ale, že by měl napsat také v případě, že byl mile překvapen a potěšen. Potřeboval jsem koupit nový oblek. Na základě webové nabídky a kvalitní prezentace jsem si ze široké nabídky možností v Brně (Blažek, Delor, Royal, Volansky, Koutný ad.) vybral jako první k návštěvě právě vaši prodejnu. Hned se nás ujala vaše zaměstnankyně p. Monika. Od začátku nás vstřícně provázela výběrem, zjistila preference, citlivě vysvětlovala jaké kombinace a proč bychom měli volit atd. Nakonec jsem zakoupil nejen oblek, ale také košili, kravatu, pásek a boty. Ačkoliv nemám nakupování nijak v lásce, opravdu jsem si to užil. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali, zůstanu věrným zákazníkem, Josef Zeman
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...