DOTAZY zákazníků

Posíláte zboží na dobírku?

Ano. V případě, že si vyberete zboží ze sortimentu prodejny Pánské obleky BANDI a zavoláte či napíšete e-mail s poptávkou, zboží Vám na dobírku zašleme. Výjimku tvoří pánské obleky. Ty na dobírku nezasíláme, protože si dáváme záležet na tom, aby muž vypadal v obleku co nejlépe a měl úspěch. Je tedy vždy nutné fyzické vyzkoušení obleku na prodejně.

Pokud si chcete objednat zboží z nabídky e-shop BandiVamos.cz, proveďte objednávku online na e-shopu, kde si můžete vybrat z několika způsobů, jak zboží dopravit.

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...