DOTAZY zákazníků

Z jakého materiálu obleky šijete?

U pánských obleků klademe obzvlášť důraz na užitné vlastnosti. Proto návrháři od BANDI vybírají takové materiály, které zajišťují pohodlí, vzhled, prodyšnost, minimální mačkavost, zachování formy a další. Navíc mají obleky z kombinace materiálů delší životnost, jsou odolnější proti opotřebení a zabrání žmolkování. To vyžaduje zákazník, který preferuje praktické nošení obleku.

Podle toho, jakou funkci má oblek splnit, vybíráme materiály a jejich kombinace. Jedná se o materiály jako je vlna, polyester, viskóza, hedvábí. Pro náročné zákazníky máme také obleky ze 100% vlny. Na našich stránkách i na prodejnách je uvedeno materiálové složení u každého obleku.

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...