DOTAZY zákazníků

Mohu si oblek přežehlit, abych kvůli malému pokrčení nemusel chodit do čistírny?

Ne. V žádném případě oblek nežehlete. Došlo by k poškození materiálu. Po přežehlení by mohly být vidět lesklé stopy po žehličce. Zvlášť u některých kombinací materiálů. Chcete-li si přežehlit puky na kalhotách, doporučujeme vložit mezi žehličku a kalhoty bavlněný hadřík. Pokud máte pokrčené sako například od řízení auta, pověste sako na ramínko a pokrčená místa napařte horkou párou. Vlákna se díky napaření uvolní a vrátí se do původního tvaru. Pokud vám tyhle způsoby nebudou fungovat, je čas dát oblek do čistírny.

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...