Partnerské školy

Střední průmyslová škola elektrotechnická

Ukaž na mapě Karla IV. 13
530 02 Pardubice Pardubický kraj Web stránky
Telefon: +420 466 614 788

Střední průmyslová škola elektrotechnická je partnerem značky Pánské obleky BANDI. Naši studenti mohou využít slevu 10% na pánské obleky, košile, kravaty, společenskou obuv a jiné. A to nejen ke zkouškám, ale také například do tanečních. Tím ušetří několik set korun. Střední průmyslová škola elektrotechnická Pardubice, je střední škola, která již 62 roků poskytuje úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oblastech slaboproudé elektrotechniky a informačních technologií. Od založení školy v roce 1951 ji ukončilo přes 9 tisíc maturantů, kteří díky náročnému studiu pod vedením kvalifikovaného týmu pedagogů a velice dobře vybaveným učebnám převážně úspěšně pokračovali ve studiu na technických vysokých školách. Škola je umístěna přímo v centru Pardubic a řadí se mezi školy s nejkvalitnějším vybavením v oblasti informačních technologií. V státní části maturitní zkoušky patří žáci školy k nejúspěšnějším mezi odbornými školami (ve školním roce 2012 1. místo v Pardubickém kraji). V současné době škola nabízí zájemcům o studium dva čtyřleté studijní obory s maturitou, obory skupiny M: 26-41-M/01 Elektrotechnika a 18-20-M/01 Informační technologie.


  

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...