Partnerské školy

Střední průmyslová škola elektrotechnická

Ukaž na mapě Karla IV. 13
530 02 Pardubice Pardubický kraj Web stránky
Telefon: +420 466 614 788

Střední průmyslová škola elektrotechnická je partnerem značky Pánské obleky BANDI. Naši studenti mohou využít slevu 10% na pánské obleky, košile, kravaty, společenskou obuv a jiné. A to nejen ke zkouškám, ale také například do tanečních. Tím ušetří několik set korun. Střední průmyslová škola elektrotechnická Pardubice, je střední škola, která již 62 roků poskytuje úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oblastech slaboproudé elektrotechniky a informačních technologií. Od založení školy v roce 1951 ji ukončilo přes 9 tisíc maturantů, kteří díky náročnému studiu pod vedením kvalifikovaného týmu pedagogů a velice dobře vybaveným učebnám převážně úspěšně pokračovali ve studiu na technických vysokých školách. Škola je umístěna přímo v centru Pardubic a řadí se mezi školy s nejkvalitnějším vybavením v oblasti informačních technologií. V státní části maturitní zkoušky patří žáci školy k nejúspěšnějším mezi odbornými školami (ve školním roce 2012 1. místo v Pardubickém kraji). V současné době škola nabízí zájemcům o studium dva čtyřleté studijní obory s maturitou, obory skupiny M: 26-41-M/01 Elektrotechnika a 18-20-M/01 Informační technologie.


  

 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...