Partnerské školy

Konzervatoř Pardubice

Ukaž na mapě Sukova třída 1260
530 02 Pardubice Pardubický kraj Web stránky
Telefon: +420 466 501 807

Konzervatoř Pardubice je partnerem značky Pánské obleky BANDI. Naši studenti mohou využít slevu 10% na pánské obleky, košile, kravaty, společenskou obuv a jiné. A to nejen ke zkouškám, ale také například do tanečních. Konzervatoř Pardubice je šestiletá odborná škola uměleckého směru poskytující vyšší odborné vzdělání ve dvou studijních oborech:

HUDBA KKOV 82-44-P/01 (od. 1. 9. 2012 dobíhá KKOV 8244N/001 pro studenty 2. - 6. ročníku) a ZPĚV KKOV 82-45-P/01 (od. 1. 9. 2012 dobíhá KKOV 8245N/001 pro studenty 2. - 6. ročníku).

Denní forma studia je určena zejména pro absolventy základních škol, forma kombinovaného studia (forma studia při zaměstnání) je určena pro učitele ZUŠ, kteří si doplňují aprobaci a další zájemce. Žáci mohou po ukončení čtvrtého ročníku složit maturitní zkoušku. Konzervatoř se ukončuje po šestém ročníku absolutoriem a absolvent získává diplom s titulem diplomovaný specialista (dipl. spec. za jménem).

Jednotlivé obory činnosti:

Smyčcové nástroje: hra na housle, violu, violoncello, kontrabas

Dechové nástroje: hra na flétnu, hoboj, klarinet, fagot, saxofon, lesní roh, trubku, trombón, tubu

Další nástroje: hra na klavír, varhany, akordeon, kytaru, bicí nástroje

Dále nabízí: dirigování, sólový zpěv (klasický)


  

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...