Partnerské školy

Vítkovická střední průmyslová škola

Ukaž na mapě Hasičská 49
700 30 Ostrava - Hrabůvka Ostravský kraj Web stránky
Telefon: +420 596 764 777

Pánské obleky BANDI spolupracuje s Vítkovickou střední průmyslovou školou. Díky tomu mohou studenti této školy využít slevy na nákup pánského společenského oblečení a ušetřit tak několik set korun. Pánský oblek potřebuje každý muž hned při začátcích svého studia na střední škole, a sice při účasti v tanečních. Dále ho využije o několik let později při své první zkoušce dospělosti, což je maturita. Mezitím ho využívá na plesy, společenské události a další. Na vysoké škole se pak každý rok při zkouškovém období musí obléknout do pánského obleku, čisté košile a kravaty.

Pánský oblek je tedy nedílnou součástí šatníku každého mladého studenta. Aby vypadali studenti na zkouškách a na plesech skvěle a měli úspěch nejen u zkušební komise, ale také u žen, měli by vědět několik základních pravidel o společenském oblékání. Tyto pravidla se dočtou na stránkách bandi.cz nebo jim je poskytnou odborné poradkyně v každé prodejně pánské společenské módy BAND


  
Powered by Sigsiu.NET

 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...