Partnerské školy

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální

Ukaž na mapě Karasova 16
70900 Ostrava – Mariánské Hory Moravskoslezský kraj Web stránky
Telefon: 599 524 211

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace, poskytuje vzdělání ve čtyřletých studijních maturitních oborech Obchodní akademie, Ekonomické lyceum, Veřejnosprávní činnost a v pětiletém studiu při zaměstnání oboru Obchodní akademie.

 

Dále nabízí pomaturitní studium na Vyšší odborné škole sociální v oboru Sociální práce a sociální pedagogika v denní, dálkové a kombinované formě studia, ukončené titulem DiS.

 

Obchodní akademie stejně jako Vyšší odborná škola sociální nabízí kvalitní a efektivní vzdělání v moderních a estetických prostorách školy.  Výuka koresponduje s nejnovějšími trendy a je podpořena vlastními studijními materiály a  e-learningovými oporami.

 

Absolventi naší školy najdou dobré uplatnění na trhu práce, především na pozici odborného referenta, účetního, asistenta v podnikatelských subjektech a státních institucích. Díky kvalitní přípravě ve speciálních seminářích, volitelných a nepovinných předmětech mohou pokračovat ve vysokoškolském studiu, především ekonomického a právního směru. Škola se současně zaměřuje na výuku cizích jazyků umožňující absolventům uplatnění v zahraničí.


  

 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...