Partnerské školy

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Ukaž na mapě Olomoucká 61
627 00 Brno Jihomoravský Web stránky
Telefon: 548 515 111

Integrovaná střední škola v sobě pojí pozitivní stránky středního odborného učiliště a střední odborné školy. Zabezpečuje výuku v učebních oborech ukončených výučním listem a současně ve studijních oborech s maturitou. Mezi jednotlivými obory existuje vzájemná prostupnost a vzdělávací cestu si student může volit podle svého zájmu a dosahovaných studijních výsledků. Je školou celoživotního vzdělávání pracovníků, protože vedle uvedených učebních a studijních oborů zabezpečuje nástavbové studium, odborné specializační a rekvalifikační kurzy a semináře a další formy vzdělávání podle požadavků trhu práce.


  

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...