Partnerské školy

Gymnázium, Brno

Ukaž na mapě Slovanské náměstí 7
61200 Brno Jihomoravský kraj Web stránky
Telefon: 541 321 317

Naše škola je samostatným právním subjektem, jehož zřizovatelem je Jihomoravský kraj. Pedagogický sbor tvoří 52 profesorů včetně vedení školy. Všichni mají vysokoškolské vzdělání pedagogického směru. Dalších 16 pracovníků zajišťuje provoz školy včetně školní jídelny. Ve školním roce 2012/2013 studuje na zdejším gymnáziu přes 500 žáků v 18 třídách. Je zde 12 tříd čtyřletého studia a 6 tříd šestiletého studia. Co se týče cizích jazyků, vyučuje se angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, italštině, ruštině a latině.

 

Vycházíme z předpokladu, že všichni uchazeči o studium přicházejí s cílem úspěšně je absolvovat, a poté usilovat o přijetí na vysokou školu. Jsme školou, která umožňuje svým studentům získat základní orientaci ve stěžejních vědních disciplinách. Současně ale dáváme i možnost získání hlubšího přehledu v těch oborech, které budou předmětem jeho dalšího studia a na něž se soustřeďuje jeho individuální zájem.

  
Powered by Sigsiu.NET

 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...