Partnerské školy

Střední škola polytechnická

Ukaž na mapě Rooseveltova 79
779 00 Olomouc Olomoucký kraj Web stránky
Telefon: 585 724 264

Škola je součástí výchovně vzdělávací soustavy a je zařazena do sítě škol a školských zařízení ČR. Je příspěvkovou organizací s právní subjektivitou, jež vystupuje svým jménem v právních vztazích a má odpovědnost vyplývající z těchto vztahů v souladu se zřizovací listinou.


Připravuje žáky pro výkon dělnických povolání a odborných činností v odpovídajících učebních oborech, které jsou ukončeny závěrečnou zkouškou a dále také ve studijních oborech pro výkon náročných dělnických povolání a obchodních činností provozního charakteru. Toto studium je ukončeno maturitní zkouškou. Studium ve studijních oborech je čtyřleté a v učebních oborech je tříleté. Dále je možno pokračovat v nástavbovém denním dvouletém studiu, které je určeno pro uchazeče, kteří získali střední odborné vzdělání v určitém učebním oboru. Toto studium je ukončeno maturitní zkouškou.


Škola zajišťuje žákům teoretické vyučování, praktické vyučování a výchovu mimo vyučování. Je školou regionální a komplexní, umístěnou v rozsáhlém, moderně vybaveném areálu. Součástmi školy jsou jídelna a domov mládeže, svářečská škola a autoškola.


  
Powered by Sigsiu.NET

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...