Partnerské školy

Střední škola technická

Ukaž na mapě Zelený pruh 1294/50
14708 Praha 4 Hlavní město Praha Web stránky
Telefon: 244 007 008

Kvalitní výuku dnes najdete na celé řadě středních škol a i u nás jí považujeme za samozřejmost. Jaké další zajímavosti a nadstandardní služby pro Vás máme po dobu studia připraveny?

Široká nabídka perspektivních učebních a studijních oborů

  • Tříleté učební obory

  • Čtyřleté studijní obory

  • Tříleté učební obory speciální

  • Nástavbové studijní obory

Jistota dobře placeného zaměstnání ihned po skončení školy

Vybraným smluvním žákům společnost Metrostav a.s. v době přípravy na budoucí povolání poskytuje: poskytuje: měsíční stipendium, zdarma stravování, učební pomůcky, nářadí a pracovní oděv. Pro mimopražské žáky zdarma ubytování a celodenní stravu. Po ukončení studia záruku přijetí do pracovního poměru.

Ideální propojení teorie a praxe

Kvalifikování učitelé i mistři zajišťují pro žáky sladěné výukové programy, díky kterým žáci získají ucelený pohled na daný obor. Kromě praxe ve vybavených školních dílnách absolvují žáci praxe přímo na pracovištích našich partnerských firem. Již při studiu tak získají přehled o fungování běžného pracovního prostředí a mají tak větší šance na další uplatnění.

Bazén, sauna, posilovna a sportovní hala v areálu školy

Rádi sportujete nebo relaxujete? Přímo ve škole mají všichni studenti možnost využít bazén, saunu, posilovnu a sportovní halu za velmi výhodných podmínek.

Odborné exkurze a výměnné zahraniční pobyty

Žáci se v průběhu studia účastní různých exkurzí, které dále zvyšují jejich rozhled pro budoucí profesní uplatnění. Vybraní žáci se též v rámci mezinárodních projektů účastní výměnných pobytů v zahraničí, kde poznávají nejen tamní střední školy, ale i jinou kulturu a nový pohled na řemeslně technické odvětví.

Svářečský průkaz, řidičský průkaz, živnostenské oprávnění

V rámci studia mohou žáci za výhodných podmínek získat svářečský nebo řidičský průkaz.

Všeobecný lékař a zubař přímo v budově školy

Neradi čekáte ve frontách u lékaře? Vadí Vám dlouhé objednací termíny? Všichni žáci mají možnost využít služeb všeobecného lékaře a zubaře přímo v budově školy, a to přednostně před ostatními pacienty.

Stravování a ubytování v areálu školy

Všichni naši žáci se mohou stravovat přímo v budově naší školy. Mimopražští navíc mohou za velmi výhodných podmínek bydlet přímo ve školní ubytovně.


  
Powered by Sigsiu.NET

 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...