Partnerské školy

Vyšší odborná škola Pardubice

Ukaž na mapě Karla IV. 13
530 02 Pardubice Pardubický kraj Web stránky
Telefon: +420 466 614 788

Vyšší odborná škola Pardubice je partnerem značky Pánské obleky BANDI. Naši studenti mohou využít slevu 10% na pánské obleky, košile, kravaty, společenskou obuv a jiné. A to nejen ke zkouškám, ale také například do tanečních. Tím ušetří několik set korun. Vyšší odborné studium je dnes již osvědčený typ terciárního studia, určený pro absolventy všech typů středních škol, kteří úspěšně složili maturitní zkoušku. Jeho cílem je poskytnutí vědomostí a dovedností, které mají vyšší než středoškolskou úroveň, avšak nevyžaduje zvládnutí vědeckých základů oboru na univerzitní úrovni. Je zde zřejmá užší vazba na konkrétní povolání a odborné činnosti než u univerzitních studijních oborů, které jsou obvykle koncipovány pro široký okruh příbuzných povolání a odborných činností. Vyšší odborné vzdělání je potřeba chápat jako vzdělání ukončené. Netvoří tedy přechod mezi vzděláním středním a vysokoškolským.

Absolventi vyššího odborného studia jsou díky dlouhodobé odborné praxi již v průběhu studia schopni téměř okamžitého zapracování v zaměstnání. Zahraniční zkušenosti rovněž hovoří o nižší míře nezaměstnanosti absolventů vyšších odborných škol ve srovnání s absolventy univerzitního studia. Studium je zakončeno absolutoriem a absolventi jsou oprávněni užívat titul diplomovaný specialista (DiS). Vyšší odborné studium bylo na naší škole zahájeno v roce 1992 a v současné době jsou otevřeny 2 vzdělávací programy, sociální práce a výpočetní technika.


  
Powered by Sigsiu.NET

 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...