Partnerské školy

AHOL – Vyšší odborná škola o.p.s.

Ukaž na mapě Náměstí Jiřího z Poděbrad 301/26
703 00 Ostrava – Vítkovice Kraj: Moravskoslezský Web stránky
Telefon: +420 724 332 509

Pánské obleky BANDI je partnerem AHOL – Vyšší odborné školy. Našim studentům nabízíme slevu 10% na pánské obleky, košile, kravaty, společenskou obuv a jiné oblečení značky Pánské obleky BANDI. A to nejen ke zkouškám, ale také například do tanečních nebo k maturitě. Tím ušetří několik set korun.

Vyšší odborná škola vznikla v roce 1996 a v současné době nabízí pro studenty studium v sedmi vzdělávacích programech. Naším cílem je nabízet kvalitní pomaturitní vzdělávání v denní i dálkové formě s důrazem na maximální propojení teoretických znalostí s praxí. V rámci studia se naši studenti účastní řady dalších aktivit, kterými získávají zkušenosti od odborníků z praxe. V rámci tříletého studia (v denní formě) a tří a půl letého studia (ve formě dálkové) budete kromě přednášek, seminářů a cvičení absolvovat také souvislou odbornou praxi.


  

 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...