Reference

Zdeněk Chlopčík - tanečník, trenér, porotce StarDance

Zdeněk Chlopčík

Zdeněk Chlopčík - tanečník, trenér, porotce a taneční mistr. Majitel Taneční školy ELÁN, která v letošním roce slaví již 20 let od svého založení. V  povědomí široké veřejnosti známý především z pořadu České televize StarDance… když hvězdy tančí a jeho vlastního pořadu Smím prosit.  

Proč se oblékám u BANDI?

Pro svou profesi tanečního mistra potřebuji nejen pohodlné, ale také kvalitní obleky moderního stylu. Prostě oblek, ve kterém se dá bez problémů tančit, který nikde netáhne a nevisí na člověku jako pytel.

Důležitou podmínkou mého výběru je  také kvalitní a nemačkavý materiál, ze kterého musí být oblek ušit. A přesně to jsem nalezl u BANDI VAMOS. A nejen to. Také střihově zajímavé košile, kravaty módního stylu, pohodlné kožené polobotky a luxusní kožené opasky. Vše za více než rozumnou cenu a také se skvělým servisem a obsluhou. Více pro své profesní oblékání nepotřebuji a proto je BANDI VAMOS mou značkou a favoritem.

Více informací o Zdeňku Chlopčíkovi najdete na jeho webových stránkách.

Rozhovor se Zdeňkem Chlopčíkem.


   


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...