Reference

Dalibor Gondík - Herec, moderátor, zpěvák, kytarista a bubeník

Dalibor Gondík
Dalibor Gondík - Herec, moderátor, zpěvák, bubeník a kytarista.  V povědomí široké veřejnosti známý především z pořadu Rady ptáka Loskutáka, vysílaného na televizní stanici NOVA nebo jako herec v divadle Kalich nebo také jako zpěvák a kytarista skupiny Hamleti.

Proč se oblékám u BANDI?

Jsem oblekový. Zkrátka miluju obleky. Kolegové i kamarádi vědí, že si beru oblek do společnosti i při té sebemenší příležitosti. Stojím-li na jevišti ať už jako moderátor nebo host, musí to všechno být "akorát" tedy dokonalé.

Svůj smysl pro perfekcionalismus mohu odrazit právě ve výběru obleku, košile a kravaty. Doma se snažím rodinu neničit svým úchylným smyslem pro dokonalost, při výběru obleku tím nikoho neobtěžuji. :-)

Zcela upřímně říkám, že mne Pánské obleky BANDI nepřestávají šokovat dokonalostí střihu, výběru látek a precizností zpracování. Naprosto nechápu, jak je možné zkombinovat tak příznivou cenu a kvalitu. Za dobu práce v televizi jsem oblékl už řadu obleků, fraků a smokingů v relacích několikanásobku ostravské ceny. Mnohdy by zpracováním za obleky od BANDI pokulhávaly. Fakt. Navíc mě baví, že se v Ostravě kompletně obléknu. Od hlavy až k patě. A to doslova. Zkuste to :-)


Dalibor Gondík 1
Dalibor Gondík 2
Dalibor Gondík 3


Více informací o Daliboru Gondíkovi najdete na jeho webových stránkách.

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...