Reference

Václav Postránecký - herec, člen činohry Národního divadla

Václav Postránecký 03

Václav Postránecký - herec, člen činohry Národního divadla, známý všeobecné veřejnosti v dnes již kultovní komedii S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT. Z jeho filmových rolí ve filmu připomínáme Jak se krotí krokodýli, Rock podvraťáků, Bobule nebo seriály Bylo nás pět, Četnické humoresky a další. Z televizní tvorby 80. let je pak na místě připomenout postavu Kerholce, kterou ztvárnil v seriálu cirkus Humberto.

V Národním divadle ztvárnil mnoho rolí ve hrách Paličova dcera, Král Lear, Ze života hmyzu nebo ve hře Romeo a Julie.

Proč se oblékám u BANDI?

Když Vás potká, jako potkala mě, ztráta elegantní postavy, zkuste se obrátit na BANDI. Dělají tam úžasné krejčovské plastiky, po kterých zaručeně odcházíte s obnovenou postavou a zcela bez jizev.

Václav Postránecký

Portrét herce Václava Postráneckého

Václav Postránecký se také bohatě uplatňuje v práci s hlasem, pro televizi například namluvil několik večerníčků, účinkuje v rozhlase a často i v dabingu, namlouval například Dustina Hoffmana nebo Anthonyho Hopkinse, za namluvení filmu Zločin v ráji obdržel v roce 2005 Cenu Františka Filipovského.

Václav Postránecký 01
Václav Postránecký 02
Václav Postránecký 03

Z jeho dalších ocenění stojí za zmínku cena Divadelních novin z roku 1968 za Jákoba, v Gardavského dramatu Já Jákob a cena Thalie z roku 1995 za roli Podkolatova v Gogolově Ženitbě.

Václav Postránecký se také bohatě uplatňuje v práci s hlasem, pro televizi například namluvil několik večerníčků (O KUBOVI A STÁZINĚ, 1988), účinkuje v rozhlase a často i v dabingu, namlouval například Dustina Hoffmana nebo Anthonyho Hopkinse, za namluvení filmu Zločin v ráji obdržel v roce 2005 Cenu Františka Filipovského. Svůj záběr aktivit rozšířil navíc o moderování zábavných televizních pořadů, v poslední době se věnuje také divadelní režii v Praze i na oblastních scénách. Václav Postránecký je také pedagogem na FAMU a od roku 2005 je prezidentem Herecké asociace. Manželkou Václava Postráneckého je tanečnice Helena Postránecká (*1947), která se také objevila v několika filmech; mají spolu syna a dceru.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...