Reference

Herec Jan Révai - výraz muže

Herec Jan Révai 02
Představujeme Vám herce Jana Révaie v pánském obleku od BANDI VAMOS při focení pro magazín Best Of fotografem Robertem Vanem. Zvolený outfit pro Jana Révaie je vhodný pro jakoukoliv společenskou událost. A to jak pro denní tak i večerní příležitosti. 

V elegantním a vyštíhleném modelu pánského obleku z produkce BANDI VAMOS budete působit ve společnosti mužně a uvolněně. Oblek je vhodný pro jakoukoliv typovou kategorii mužů. Mužům světlejšího typu dodá navíc na důrazu a respektu. Podívejte se na další snímky Jana Révaie


Herec Jan Révai

V současné době je stálým hostem v Divadle pod Palmovkou, kde hrál mj. Kristiána v Rostandově Cyranovi z Bergeracu, Donie Barkera v Ingeově Návratu do pekla, Tomyho v Laholových Skvrnách na slunci, Bolkonského v Procházkově Ještě jednou, profesore, Curleyho ve Steinbeckově O myších a lidech, Druhého poradce v Sofokleově Oidipu vladaři, Trinkula v Shakespearově Bouři, Druhého stárka v Preissové Gazdině robě či lorda Darnleyho v Boltově Ať žije královna!
Mimo to jezdí po celé republice se zájezdovými představeními – Freemanovou Postelí plnou cizinců, Barilletovou a Grédovou komedií Čtyři pokoje do zahrady, Reesovou a Eliceovou komedií Milion liber či  Gyurkóovou hrou Elektro, má lásko.
Účinkuje také v televizních seriálech Bazén, Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy.

Focení Jana Révaie

Snímky byly pořízeny v produkci Best Of - Magazín o úspěšných lidech ve svých profesích v Praze, v nádherných interiérech hotelu Radisson Blu Alcron, který sídlí ve Štěpánské ulici v Praze.


Herec Jan Révai 01
Herec Jan Révai 02
Herec Jan Révai 03
Herec Jan Révai 04
Herec Jan Révai 05
Herec Jan Révai 06

Foto: Robert Vano
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...