Reference

Herec Martin Kraus - Tvář značky Pánské obleky BANDI

Herec Martin Kraus - Tvář...

Martin Kraus - český divadelní a filmový herec, známý všeobecné veřejnosti z televizních seriálů Cesty domů, Svatby v Benátkách, Vyprávěj, Ulice nebo z filmů Kouzla králů, Kanadská noc či Chameleon.

Proč se oblékám u BANDI?

Znáte tu slavnou scénu, kdy si Julia Roberts vybírá v obchodě spoustu šatů, všichni jí obskakují a ona odchází celá rozzářená se spoustou nových modelů... Tak takhle si připadám vždy, když přijdu do prodejny Pánské obleky BANDI.

Perfektní servis, obleky a košile, které mi sednou tak, jako by mi je šili na míru, ceny, které dovolí koupit si oblek nejenom manažerovi, ale třeba i řidiči tramvaje. Bandi je svět obleků, který v ČR nemá konkurenci.Martin Kraus


Herec Martin Kraus - Tvář...
Herec Martin Kraus - Tvář...
Herec Martin Kraus - Tvář...
Herec Martin Kraus - Tvář...
Herec Martin Kraus - Tvář...
Herec Martin Kraus - Tvář...Martin Kraus jak ho neznáte

Martin Kraus je milovníkem koní, kterých spolu s tatínkem vlastní několik desítek. Bydli na samotě na statku, v nádherném kraji u Orlické přehrady. Nemá rád sladkosti, ale miluje zábavu. Herectví je jeho velkou vášní. Není divu, že se mu přezdívá "český Belmondo".
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...