Média, Prezentace

Partnerem nového českého filmu VŠIVÁCI je Pánské obleky BANDI

Plakát VŠIVÁCI

Zveme vás do kin na nový český film VŠIVÁCI.

V tomto napínavém snímku uvidíte excelentní herecké výkony Jiřího Langmajera, Ondřeje Vetchého, Ivy Janžurové a dalších známých herců.

Premiéra filmu je 19. 6. 2014. Prohlédněte si luxusní obleky BANDI, které ve filmu nosí přední český herec Jiří Langmajer.


Popis filmu:

Film VŠIVÁCI vypráví příběh dvou bratrů, které rozdělila jedna žena. Na jedné straně špičkový neurochirurg (Jiří Langmajer) utápějící se v bludném kruhu operací, alkoholu a milostných avantýr. Na straně druhé jeho horkokrevný bratr (Ondřej Vetchý), který se vrátil z české mise v Afghánistánu, vychovává dvě dcery, ale prohrává svůj boj s dluhy a návratem k normálnímu životu. A všechno to řídí jejich matka (Iva Janžurová). Jejich osudy se prolínají s dalšími postavami kolegů, spolubojovníků, kamarádů, všichni však mají něco společného. Každý se totiž někdy zachová jako všivák...

Hrají:

Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý, Iva Janžurová, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Ondřej Malý, Marek Taclík, Andrea Kerestešová, Tatiana Vilhelmová, Nikol Moravcová, Sabina Remundová a další.

Režie a scénář:

Roman Kašparovský

Fotografie z natáčení

Film VŠIVÁCI
Film VŠIVÁCI 2
Film VŠIVÁCI 3


Podívejte se na oficiální trailer k filmu.

  
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...