Média, Prezentace

Komentátory a hokejové experty na MS v ledním hokeji 2015 obléká BANDI

MS v ledním hokeji
Nejen hokejisté se připravují na mistrovství světa v ledním hokeji 2015. Tým hokejových komentátorů České televize je také v plné zbroji. Při živém vysílání světového šampionátu můžete vidět, jak vypadají komentátoři a hokejový experti v pánských oblecích. Návrháři od BANDI je spolu s kostymérkami České televize oblékli do nejnovějších a exkluzivních obleků, košil, kravat a dalších doplňků. A to tak, aby splnili nastavený dress code, vypadali skvěle a cítili se dobře.

Podívejte se, v jakých outfitech jsou známí a oblíbení komentátoři hokeje v letošní sezóně oblečeni.


Dress code komentátorů

Pánské obleky modelové řady ELDO jsou mírně vyštíhlené obleky vytvořené v klasického stylu. Pro komentátory byly vybrány obleky v tmavě modré barvě, aby se oživil jejich vzhled. Kostymérky České televize vybrali takové modely, které jsou na dotek velmi příjemné a prodyšné, aby se v nich komentátoři cítili dobře.

Pánské obleky modelové řady V.I.P. jsou navrženy v moderním střihu slim, který je podpořen zešikmenými kapsami a zúženými klopami na saku podle nejnovějších světových trendů. Aby zvýraznili vzhled komentátorů a nechali vyniknout košili a kravatu, zvolili designéři modely obleků v tmavě-šedé barvě.

Košile byly vybrány v bílé a světle modré barvě. To proto, aby se dali dobře kombinovat s kravatami, které jsou v bílé, modré a červené barvě. Snadno tak mohou kostymérky kombinovat outfity na jednotlivá utkání a případně sladit komentátory do národní trikolory. 


Komentátoři při MS v ledním hokeji 2015

komentatori004

Komentátoři Robert Záruba a Milan Antoš v oblečení od BANDI


komentatori001

Komentátoři Tomáš Jílek a David Pospíšil v oblečení od BANDI


komentator003

Komentátor Petr Vichnar ve studiu ČT Sport v oblečení od BANDI


Komentátoři MS v hokeji 2015

Robert Záruba Marek Sýkora David Pospíšil
Michal Dusík David Söldner David Moravec
Martin Hosták Petr Vichnar Pavel Richter
David Pospíšil Milan Antoš Ondřej Tomek
Tomáš Jílek Matěj Vlček Dan Šumbera
Ondřej Zamazal Jiří Hölzel Petr Šašek
Jakub Stařík Michal Dimitrov

Backstage foto

Komentátor Robert Záruba při zkoušení oblečení pro MS světa v hokeji 2015 v prodejně Pánské obleky BANDI.

Robert Záruba při zkoušen...
Robert Záruba při zkoušen...
Robert Záruba při zkoušen...
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...