Média, Prezentace

Televizní reklama Pánské obleky BANDI - Jdeš na ples?

Televizní reklama Pánské ...
Podívejte se na televizní reklamu Pánské obleky BANDI  - Jdeš na ples? s hercem Martinem Krausem, mistrem Evropy v krasobruslení Tomášem Vernerem a hercem Petrem Štěpánkem.

Jak již sám TV spot napovídá, jedná se o televizní reklamu určenou pro vysílání v lednu a únoru, kdy probíhá naplno oblíbená sezóna plesů.


V tomto období bude také reklama odvysílána na kanálech České televize, kanálech TV NOVA a kanálech TV BARRANDOV. Kvalitní obsazení známými osobnostmi spolu s hlasem herce Martina Stránského, dodává TV spotu punc mužnosti a elegance. No, uznejte sami, že jim to sekne.Režie:

Eva Toulová


Kamera:

Jakub Křen


Zvuk:

Vojtěch Zavadil


Střih:

Ilona malá


Barevné korekce:

ACE post – Prague – Viktor Svoboda


Animace:

George Pinkava


Copyright © BANDI VAMOS s.r.o. 2016
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...