Média, Prezentace

Televizní reklama Pánské obleky BANDI - Jdeš ples? Nemáš co na sebe?

Televizní reklama Pánské ...
Podívejte se na televizní reklamu Pánské obleky BANDI - Jdeš na ples? Nemáš co na sebe? Jak již sám TV spot napovídá, jedná se o televizní reklamu určenou pro vysílání v lednu a únoru, kdy probíhá naplno oblíbená sezóna plesů.

Podívejte se na reklamu a na české populární herce, kteří v ní účinkují. Jistě vám budou inspirací v oblečení na váš ples.


V období ledna a února můžete vidět tuto reklamu v televizi. Kvalitní obsazení známými osobnostmi spolu s hlasem herce Martina Stránského, dodává TV spotu punc mužnosti a elegance.
_______________________________

Režie:

David Kočár

__

Účinkující:

 Martin Stránský

Lukáš Lederer

Petr Štěpánek


Copyright © BANDI VAMOS s.r.o. 2018
_______________________________Máte doma starý oblek a plánujete jít na ples? Pořiďte si nyní v AKCI dokonalý oblek na ples a ušetřete až několik tisíc korun. Podívejte se například na pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Marquez, ve kterém uděláte na plese perfektní dojem.

Nezapomeňte pánský oblek doplnit elegantní košilí značky BANDI, kterou si vyberete jak v kamenných prodejnách, tak i v e-shopu www.BandiVamos.cz. Podívejte se, zda jsou na vás velikosti košil.

Skvělým doplňkem vašeho outfitu na ples budou takté manžetové knoflíčky. Tento módní doplněk je nepostradatelným šperkem každého muže na společenské události. Věděli jste, podle čeho se vybírá tvar a barva manžetových knoflíčků? Přečtete si praktické rady a tipy, jak vybrat manžetové knoflíčky, abyste nevybrali špatně.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...