Informace pro klienty

Reklamační řád


Reklamační řád společnosti BANDI VAMOS s. r. o., IČ: 294 50 331, se sídlem Ostrava - Vítkovice, Kotkova 271/6, PSČ 703 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 54106.


Více info

Ochrana osobních údajů

 

Provozovatel internetových stránek bandi.cz, společnost BANDI VAMOS s.r.o., je zaregistrována u Úřadu pro ochranu osobních údaju jako shromažďovatel osobních dat pod registračním číslem 00049179. Tímto splnil zákonnou povinnost ke shromažďování osobních údajů v rozsahu, v jakém jej provádí na stránkách www.bandi.cz. Vaše údaje sdělené na www.bandi.cz budou uchovány a chráněny proti zneužití v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Záruční list na obuv

Vážený zákazníku, děkujeme Vám, že jste si zakoupili obuv u nás. Tento záruční list obsahuje veškeré informace a pokyny nutné ke správnému výběru, používání a údržbě Vaší obuvi. Spokojenost zákazníka je naším prvořadým cílem.

Veškerá obuv nabízená v prodejnách Pánské obleky BANDI splňuje požadavky obvyklé jakosti a zároveň je za běžných a rozumně předvídatelných podmínek užití bezpečná. Pokud vznikne ze strany zákazníka důvod k uplatnění reklamace prodávaného zboží, upravuje postup zákazníka a společnosti BANDI VAMOS s.r.o. - síť prodejen BANDI VAMOS reklamační řád.


Více info

 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...