Slevy pro V.I.P. členy BANDI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Venatro - dokonalost pro slavnostní události

Pánský oblek slim TIBBI V...
AKCE V.I.P. Chystáte se na oslavu? Na svatbu, na ples nebo do tanečních? S pánským oblekem BANDI, model SLIM FIT Venatro si můžete být jisti, že ve společnosti nezaniknete. 


Oblek je vhodný pro muže, kteří hledají výjimečnost oblečení a dokonalost v provedení outfitu. Doporučujeme pro oslavné události, jako jsou taneční, svatby, plesy, oslavy jubileí a podobně.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Venatro je vyroben z jemného materiálu v lesklém černém provedení, bez vzoru. Složení látky obleku je 40% vlny, 30% viskózy a 30% polyesteru, což zaručuje obleku trvalou formu a stálost s minimální možností pokrčení.

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Venatro je velmi praktický. Díky dokonalé prodyšnosti se v něm budete cítit pohodlně i při celodenním nošení.

Pánský oblek slim TIBBI V...
Vyštíhlený, vypasovaný střih, jednořadý na dva knoflíky. Délka saka je mírně zkrácená. Kapsy na saku jsou jemně zešikmené, což dodává opticky štíhlejší vzhled. Klopa na saku je zúžená, slim. Šířka klopy je 5 cm.

Knoflíky na rukávu od saka jsou v počtu 4 ks, přišity vedle sebe, v jemně lesklém, černém provedení. Všechny dírky na saku u knoflíku jsou vyšity černou nití. Zadní díl saka zdobí jeden rozparek.

Kalhoty jsou střihově vyštíhlené s klínovými kapsami na předním dílu. Spodní délka kalhot je zúžená tak, aby nohavice dosedly na obuv a netvořili se tak zbytečné varhánky na kalhotách. Na zadním díle kalhot je na obou stranách dvouvýpustková kapsa.

Cena obleku SLIM FIT Venatro je 6.999 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.

Jestli je ještě k dispozici vaše velikost modelu, zjistíte v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Akční V.I.P. cena: 4.799 Kč

Ušetříte: 2.200 Kč


Akční V.I.P. cena platí pouze do 31. 1. 2018 pro klienty, kteří prodejci předloží svou V.I.P. Club kartu BANDI. Nemáte ještě V.I.P. Club kartu BANDI a chcete šetřit tisíce korun při nákupu společenského oblečení značky BANDI? Přečtěte si, co musíte udělat proto, abyste V.I.P. kartu BANDI získali. Každý měsíc nové položky pro V.I.P. klienty!


Detaily pánského obleku

Pánský oblek slim TIBBI V...
Pánský oblek slim TIBBI V...
Pánský oblek slim TIBBI V...
Pánský oblek slim TIBBI V...
Pánský oblek slim TIBBI V...
Pánský oblek slim TIBBI V...
Pánský oblek slim TIBBI V...

Při prezentaci obleku na snímcích byla zvolena verze košile a kravaty na svatbu pro ženicha (bílá košile a anglická kravata - regata). Pro svatebního hosta (bílá košile a fialová kravata slim). Pro večerní události pořádané v zimním období (černá košile a kravata s kapesníčkem v barvě champagne, jako možná forma barevného sladění s šaty a doplňky partnerky). Podívejte se na další možnosti výběru pánských košil BANDI


Tip navíc

Matný oblek SLIM FIT Venatro je velice vhodný také na plesy. Přečtěte si, jaké jsou nejčastější prohřešky mužů při oblékání na ples v článku Jdete na ples? Vyvarujte se těmto nejčastějším prohřeškům a dozvíte se, proč se nesmí na ples nosit kravata s diagonálním pruhem.


Doporučujeme

Abyste vypadali jako pravý gentleman, doporučujeme vybírat k obleku společenské košile bez kapsičky. Košile s kapsičkou nejsou vhodné, protože se jedná o košili volnočasovou, která není vhodná k pánskému společenskému obleku. Podívejte se na aktuální nabídku pánských společenských košil BANDI.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...