Slevy pro V.I.P. členy BANDI

Pánský kabát BANDI, model SLIM Abilio – stylově i v chladných dnech

Martin Stránský - pánský ...
VÝPRODEJ Kvalitní kabát z limitované edice Martin Stránský vás skvěle zahřeje v chladných dnech. Tmavě modrý kabát z exkluzivního přírodního materiálu s obsahem kašmíru se výborně hodí k obleku, volnočasovému oblečení i riflím. Díky tomu jej skvěle využijete do zaměstnání, pro společenské události i ve volném čase.

Kabát je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto jej doporučujeme mužům štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih vaši postavu perfektně vytvaruje a zvýrazní její mužné rysy. Díky prodloužené délce navíc kabát dokonale zakryje oblekové nebo volnočasové sako, takže budete vypadat opravdu skvěle.


Popis kabátu Abilio

Pánský kabát BANDI, model...
Nadčasový design pánského kabátu BANDI, model SLIM Abilio dotváří řada stylových prvků. Základní linii kabátu zvýrazňuje ozdobné prošívání. Náprsní kapsu zdobí kovový plíšek s nápisem „BANDI VAMOS“. Moderním módním prvkem jsou píkové klopy, které podtrhávají elegantní vzhled kabátu. Stejně elegantně bude vypadat i muž, který jej bude nosit.

Kabát je ušitý z exkluzivní tmavě modré látky, která je kombinací 90 % vlny, 4 % akrylu, 4 % viskózy a 2 % kašmíru. Díky tomuto unikátnímu složení je kabát příjemně lehký a prodyšný, a přitom vás spolehlivě zahřeje i v opravdu mrazivých dnech. Díky příměsi kašmíru kabát nekouše a je velice příjemný na dotek. Keprová vazba látky navíc upoutá svou zajímavou strukturou.

Pánský kabát BANDI, model...
Cena pánského kabátu BANDI, model SLIM Abilio je 8.399 Kč. Jedná se o exkluzivní limitovanou edici Martin Stránský.

Hřejivý kabát BANDI doporučuje herec a excelentní dabér Martin stránský, který se podílel na jeho vzniku.

Objednejte si kabát jednoduše a pohodlně v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pro výběr správné velikosti porovnejte vaše míry s velikostní tabulkou.

Přijďte si kabát vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten nejlepší kabát pro vás, tak abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 8.399 Kč

Nová výprodejová cena: 4.199 Kč

Ušetříte: 4.200 Kč


UPOZORNĚNÍ Akce platí pouze do 1. 4. 2018.


Detaily pánského kabátu Abilio

Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...

Rady a tipy

Chcete v kabátu chodit denně a nepůsobit přitom jednotvárně? Noste k němu šály různých barev a vzorů. Vyberte si z nabídky elegantních pánských šál BANDI.
 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...