VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Simoncelli - pro úspěšné manažery

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chcete vyniknout mezi ostatními muži, kteří nosí černý oblek? Právě pro vás byl navržen modrý pánský oblek TAILORED FIT II. Simoncelli s tenkými bílými proužky. Kombinuje stylové prvky a mírně vyštíhlený střih, přesně podle nejnovějších trendů italské módy.

Tento pánský oblek od BANDI je ideální volbou především pro manažery do zaměstnání a na obchodní jednání. Je vhodný také na různé společenské události, jako je například firemní večírek, raut, oslava a jiné. Pokud chcete vypadat seriózně, doporučujeme vám právě tento model.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Návrháři od BANDI oživili pánský oblek TAILORED FIT II. Simoncelli designovými detaily, které vám dodají stylový vzhled s nádechem ležérnosti. Jsou to například zešikmené kapsy, zúžené klopy a dva rozparky. 

Střih pánského obleku se vyznačuje mírným vyštíhlením saka v oblasti pasu a boků. Proto tento model doporučujeme mužům, kteří mají běžnou konfekční postavu. Navíc tento střih pomůže schovat i drobné nedokonalosti, jako je například menší bříško.

Abyste se během celého dne v práci cítil příjemně a komfortně, je 60% vlněný materiál obleku doplněn o 30 % polyesteru a 10 % viskózy. Tato kombinace materiálů vám zajistí, že je oblek vysoce prodyšný, lehký a příjemný na dotek. Navíc jistě oceníte, že je minimálně mačkavý a stále si zachovává svůj tvar. Díky tomu budete vypadat vždy upraveně a seriózně. 

Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.


Původní cena obleku: 7.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 4.500 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Příklady vhodných outfitů pro manažery

Chodíte denně do práce v obleku? Inspirujte se manažerským vzhledem s pánským oblekem TAILORED FIT II. Simoncelli. Správně zvolené oblečení vám totiž může pomoci k úspěchu.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip navíc

Nedaří se vám uzavírat obchody nebo udělat dojem na šéfa? Problém může být právě ve výběru vašeho oblečení. Přečtěte si, jak se správně obléknout, abyste měl větší šanci na úspěch v článku Jste manažer a nedaří se vám při obchodních jednání?. Radí vám odborník na pánskou společenskou módu, Andrej Bandi Vámoš.


Rada pro vás

Pánská kožená aktovka BAN...
Mějte na obchodních schůzkách při sobě aktovku nebo brašnu s notebookem. Proč? Položte si otázku, kolik práce má asi manažer, který chodí jen s mobilem v ruce, oproti tomu, jak je pracovitý jiný manažer, který s sebou nosí aktovku s dokumenty. Když budete mít na jednání aktovku, budete mít větší šanci na úspěch.

Podívejte se na kvalitní pánské kožené aktovky BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz. Aktovky jsou precizně zpracované z pevné kůže, mají několik praktických úložných míst a reprezentativní design. 
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...