VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Magento – oblek pro všechny příležitosti

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chcete mít ve skříni jeden oblek, který můžete použít na jakoukoliv událost? Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Magento vám tuto potřebu dokonale splní. Tmavá a matná barva obleku je plně akceptovatelná pro manažery, obchodní zástupce či úředníky do zaměstnání. Zároveň je oblek vhodný pro oslavné události, jako jsou svatby, promoce, oslavy jubileí, taneční nebo na plesy.

V tomto moderním pánském obleku budete působit na okolí dojmem seriózního a elegantního muže. Mírně vyštíhlený střih saka a kalhot, spolu s prvotřídním materiálem, vám zajistí maximální pohodlí i během celodenního nošení. Pokud preferujete volnost při pohybu, pak právě pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Magento je pro vás to nejlepší řešení.


 Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Tmavě modrý pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Magento je navržen v rovném střihu s mírným vyštíhlením saka v oblasti pasu. Moderní vzhled saka dotváří zešikmené kapsy. Vypracování kalhot je taktéž volné, bez sámků (zúžení kalhot v oblasti pasu formou přehnutí látky).  

Obleková vesta je celá ušitá z oblekové látky. Jak přední, tak i zadní díl. To pro vás znamená, že si můžete sako odložit. Ovšem jen při neformálních momentech dané události. Například v zaměstnání v kanceláři nebo při oslavě při tanci, který není zahajovací nebo významný. Obleková vesta navíc skvěle zakryje drobné nedokonalosti postavy, jako je například větší bříško.

Pro tento model pánského obleku byl zvolen kvalitní materiál, díky kterému je oblek lehký a prodyšný. Další praktické vlastnosti, jako je pevnost a minimální mačkavost oblekové látky, zajišťuje přesně vyvážená kombinace 55% vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy. I během náročného dne se budete v pánském obleku cítit příjemně a vypadat skvěle.


Původní cena obleku: 7.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 4.000 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.Detaily pánského obleku 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip pro Vás

Manažerům do zaměstnání doporučujeme pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Magento kombinovat především s hnědými doplňky a obuví. V této barevné souhře vynikne váš elegantní styl. Podívejte se na vhodnou obuv v hnědé barvě. A nezapomeňte, že u společenských obleků se podle barvy obuvi vybírá také barva opasku. Ta by měla být vždy stejná.

 
 
Pouze do 31. 08. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...